افزایش اخراج مهاجرین از آمریکا با دستورالعمل جدید 
چاپ 

افزایش اخراج مهاجرین از آمریکا با دستورالعمل جدید

 

وزارت امنیت داخلی آمریکا دستورالعمل جدیدی را به آژانس های مهاجرتی این کشور ابلاغ کرده که به موجب آن سرعت اخراج افرادی که خواستار دریافت پناهندگی از ایالات متحده هستند افزایش می یابد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، وزارت امنیت داخلی آمریکا دستورالعمل جدیدی را در رابطه با شرایط مورد نیاز برای اعطای پناهندگی به مهاجران خواستار دریافت پناهندگی از این کشور، ابلاغ کرده است که به موجب آن شرایط پذیرش پناهنده در این کشور سخت تر از قبل می شود و همین امر سرعت اخراج مهاجران از ایالات متحده را افزایش می دهد.

این دستورالعمل جدید به آژانس های مهاجرتی آمریکا ابلاغ شده و بدین ترتیب این آژانس ها فقط می توانند افرادی را به آمریکا منتقل کنند که شانس بالایی برای پذیرش مهاجرت آنها وجود داشته باشد

در همین رابطه برخی منابع مطلع از این دستور العمل جدید اعلام کرده اند که هدف این دستورالعمل جدید افزایش موانع پذیرش پناهندگی در آمریکا است.

بر اساس این گزارش، در سال ۲۰۱۵ میلادی فقط ۱۸ درصد از کسانی که درخواست پناهندگی در آمریکا را داده بودند موفق به دریافت پناهندگی شدند.

این دستورالعمل جدید در حالی ابلاغ شده که واکنش های منفی به دستور اجرایی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، در مورد ممنوعیت مسافرت شهروندان هفت کشور جهان به آمریکا، همچنان ادامه دارد و در همین رابطه روز گذشته راشاتودی اعلام کرد که برنامه هایی برای برگزاری اعتراض به سیاست های مهاجرتی ترامپ، در ۱۰۰ نقطه آمریکا ترتیب داده شده است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو