سقف مبلغ تراکنش ها در سامانه همراه بانک صادرات ایران افزایش یافت 
چاپ 

سقف مبلغ تراکنش ها در سامانه همراه بانک صادرات ایران افزایش یافت

بانک صادرات ایران به منظور پاسخگویی مطلوب تر به نیاز مخاطبان و مشتریان سقف مبلغ تراکنش ها در سامانه همراه بانک را افزایش داد.

به گزارش  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان، ارتقاء کمی و کیفی خدمات و همچنین توسعه خدمات قابل ارائه از طریق اینترنت و همراه بانک را در دستور کار قرار داده و در این زمینه سقف مبلغ تراکنش های سامانه همراه بانک را افزایش داد.

بر این اساس مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ٢٥٠ میلیون ریال با استفاده از رمز حساب و مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ٥٠٠ میلیون ریال با استفاده از رمز یکبار مصرف (رمز تولید شده توسط دستگاه رمزیاب مورد استفاده در سامانه بانکداری اینترنتی) افزایش پیدا کرده است.

همچنین مبلغ تراکنش های روزانه بین بانکی نیز از طریق سامانه پایا ( انتقال وجه و پرداخت اقساط تسهیلات بین بانکی) ١٠٠ میلیون ریال می باشد.

لازم به تصریح است که انتقال وجه بین حساب های خود مشتری در سامانه همراه بانک بدون محدودیت مبلغ صورت می پذیرد و تأثیری در مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب ندارد.

شايان توجه است؛ این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات الكترونيكي، با افزودن قابلیت های جدید به خدمات قابل ارائه از طریق همراه بانک، به تازگي نسخه ٤.٩٢ اندرویدي نرم افزار همراه بانک را روانه بازار کرد. كه اساس کاربران می توانند علاوه بر دریافت خدمات قبلی، از امکان صدور مجوز برداشت بدون کارت از طریق دستگاههاي خودپرداز با استفاده از نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران برخوردار شوند. با استفاده از اين قابليت مشتري مي تواند مجوز برداشت وجه بدون كارت را براي شخص ديگري صادر و ذينفع نيز با مراجعه به بيش از ٥ هزار دستگاه خودپرداز اين بانك در اقصي نقاط كشور، وجه مورد نظر را برداشت كند. همچنين مشتريان در صورت همراه نداشتن كارت سپهر نيز مي توانند از اين امكان بهره ببرند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو