مدیرعامل بانک صنعت ومعدن در دیدار با استاندار فارس:تخصیص تمامی تسهیلات بانک صنعت و معدن به بخش خصوصی 
چاپ 

مدیرعامل بانک صنعت ومعدن در دیدار با استاندار فارس:تخصیص تمامی تسهیلات بانک صنعت و معدن به بخش خصوصی

مدیرعامل بانك صنعت ومعدن در دیدار با استاندار فارس گفت: پروژه های بانك صنعت ومعدن تعریف شده و مشخص هستند.

افخمی پیش از ظهر امروز با حضور در محل استانداری فارس ضمن دیدار با افشانی، استاندار ، با اعلام این مطلب افزود بانك صنعت ومعدن تنها بانكی بود كه از فردای برجام L.C های خود را گشایش كرده و توانست ركوردی به یادماندنی را در زمینه ارتباط با بانك‌های بین‌المللی به جای بگذارد.

وی افزود: تاكنون با ٦٨ بانك و ١٥ كشور اروپایی ارتباط بانكی برقرار كردیم و برای دریافت و پرداخت پول هیچ مشكلی نداریم.

این مقام بانكی تصریح كرد: طی ٨ ماه گذشته یك میلیارد یورو گشایش اعتبار داشتیم و ١١میلیارد دلار نیز به بخش خصوصی تسهیلات و اعتبار دادیم.

وی افزود: با اعطای تسهیلات بانك صنعت ومعدن به نیروگاه های كشور، ٣ هزار مگاوات برق وارد شبكه برق شده و در آینده ای نزدیك٢هزار مگاوات دیگر نیز به این میزان اضافه خواهد شد.

افخمی افزود: جامعه هدف ما در اعطای تسهیلات بخش خصوصی و صنایع مختلف از جمله صنایع فولادی، پتروشیمی،انرژی نو، صنایع غذایی، و … می باشد كه همه تلاش ما اینست كه جامعه هدف خود را گسترده‌تر نمائیم و صنایع بیشتری را در زیر چتر حمایتی خود بگیریم.

در این دیدار استاندار فارس اظهار داشت : عملكرد توسعه گرایانه بانك صنعت ومعدن باعث خوشحالی و افتخار كشور و استان فارس است.

افشانی افزود: با توجه به نیاز حمایت بانك‌ها ، بانك صنعت ومعدن به طور ویژه می تواند آثار فقر و محدودیت را از چهره‌ی شهرها و روستاهای كشورمان بزداید.

وی خاطر نشان ساخت در شرایط كنونی كشور در جامعه بین المللی ، ایجاب می كند كه بتوانیم با تولیدی مقتدرانه جایگاه خودمان را در شراط پسا برجام تثبیت نمائیم.

استاندار فارس افزود: با توجه به سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری می‌طلبد كه با تكیه بر توان نیروهای داخلی و منابع ملی ، دست به دست هم دهیم و از تولید ملی و كالای ایرانی حمایت كنیم.

افشانی خاطر نشان ساخت، افزایش حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رونق، بهبود فضای كسب وكار و مصرف كالای ایرانی باعث می شود تا از هدر رفتن سرمایه‌های ملی جلوگیری شود.

وی تصریح كرد، حمایت از صنایع به خصوص صنایع كوچك، یقیناً ایفای نقش مهمی است در مقابله با كسانی است كه ناامیدی و یاس را در جامعه رواج می‌دهند.

افشانی خاطر نشان كرد شرایط استان فارس به گونه‌ای است كه انتظار داریم بانكها به خصوص بانك صنعت ومعدن بر تلاش خود بیافزایند.

این مقام استانی افزود: سال گذشته١ میلیارد دلار برای استان اعتبار گرفتیم و امسال انتظارمان این است كه شما به كمك ما بیایید.

افشانی گفت: توسعه استان با همدلی بین بخش خصوصی و دولتی میسر است و خوشحال هستیم كه در استان فارس این زمینه ایجاد شده است و در این میان بانك صنعت ومعدن جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی خطاب به روسای ادارات دولتی ومدیران بخش خصوصی و حاضر در جلسه اظهار داشت: ما باید با همدلی یكدیگر تلاش كنیم كه سرمایه‌گذاری را جذب كرده و به استقرار این فرهنگ كمك كنیم.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو