مدیرعامل بانک صنعت و معدن/مدل‌سازی موفق از جمله راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است. 
چاپ 

مدیرعامل بانک صنعت و معدن/مدل‌سازی موفق از جمله راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن اتحاد بین صنعتگران و بانک صنعت و معدن را از جمله راهکارهای موثر در راستای توسعه بیش از پیش صنایع در کشور دانست و گفت: مدل‌سازی موفق از جمله راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.

علی اشرف افخمی در جمع صنتعگران استان یزد با بیان این که بانک صنعت، معدن به هیچ عنوان به سازمان های دولتی وام نمی‌دهد، اظهار کرد: تمرکز این بانک فقط بروی حمایت از بخش خصوصی و صنعتگران فعال است.

وی با اشاره به این که بانک‌های توسعه ای تمرکز درآمدی خود را فقط در بخش صنعت نخواهند گذاشت، گفت: هنر بانک های توسعه ای که نقش مهمی در تأمین اعتبار لازم برای بخش خصوصی در داخل کشور را ایفا می‌کنند برقراری ارتباط با منابع مختلف و اعطاي آن در قالب تسهيلات براي پيشرفت و توسعه كشور است.

افخمي در ادامه بحث آب را یکی از ضرورت‌‎های توسعه صنایع در استان‌های کویری به ویژه استان یزد دانست و بیان کرد: در حال حاضر روزانه ٦٠ هزار مترمربع آب در سواحل خلیج فارس شیرین می شود.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به ورود این بانک برای تأمین منابع مالی سه منبع آب شیرین کن در کشور، اظهار کرد: بانک صنعت و معدن برای این که ظرفیت‌های مختلف داخل و خارج کشور را در اختیار صنایع داخلی قرار دهد، نسبت به تأمین مالی طرح‌های مختلف در کشور اقدام می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت تأمین امنیت کشور گفت: صنایع نقش مهمی در ایجاد امید و نشاط اجتماعی به عنوان عامل اصلی تأمین امنیت داخلی، ‌ایفا می‌کند.

افخمی حمایت بیشتر دولت از صنایع را تنها راه توسعه بیش از پیش کشور عنوان کرد و ادامه داد: مدل‌سازی موفق از دیگر راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود با بیان این که کل سرمایه ای که از استان یزد به صندوق بانک صنعت و معدن ایران پرداخت شده، مبلغی معادل ٤٩ میلیارد تومان بوده، خاطرنشان کرد: تا کنون ٤٩٠ میلیارد تومان، معادل ١٠ برابر سپرده گذاری انجام شده، به صنایع استان یزد تسهیلات پرداخت شده است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو