باران و تندباد در شمال و جنوب استان تهران 
چاپ 

باران و تندباد در شمال و جنوب استان تهران

bbbaaarrrاداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان استان روز چهارشنبه ابری ،گاهی همراه با بارش باران و وزش باد و در بخش های جنوبی و احتمال تندباد موقتی پیش بینی می شود.

به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران آسمان استان امروز و فردا نیز ابری ،گاهی همراه با بارش باران و وزش باد و در بخش های جنوبی با احتمال تندباد موقتی پیش بینی می شود.

براساس این گزارش عمده بارش ها در ارتفاعات شمالی استان و به صورت برف و باران خواهد بود و از اواخر چهارشنبه به تدریج از میزان ابرناکی کاسته می شود همچنین در روز پنجشنبه در پاره ای نقاط استان گرد و غبار خواهیم داشت.

این گزارش حاکی است کمینه و بیشینه دمای شهر تهران طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه به ترتیب (۱۱ و ۱۷)، (۱۱ و ۱۷) و (۱۲ و ۲۰) درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

همچنین ایستگاه های هواشناسی ورامین و فیروزکوه- امین آباد با ۲۴ و منفی ۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و سردترین مناطق استان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

وضعیت بارندگی طی این مدت نیز در ایستگاه های هواشناسی لواسان (۳ میلیمتر)، آبعلی (۲میلیمتر)، اقدسیه (۱.۸میلیمتر)، شهریار (۰.۹میلیمتر)، مهرآباد (۰.۴میلیمتر)، چیتگر (۰.۲میلیمتر)، دماوند ( ۰.۰۱میلیمتر) و فرودگاه امام خمینی (ره) و دماوند (هر دو با ۰.۰۱ میلیمتر) به ثبت رسیده است.

* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو