نرخ بلیت اتوبوس در اربعین ۲ برابر می‌شود 
چاپ 

نرخ بلیت اتوبوس در اربعین ۲ برابر می‌شود

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس در اربعین حسینی خبر داد و گفت: اعتراف می‌کنم که در ایام اربعین حسینی خدمات حداقلی به زائران ارائه می‌شود.

داوود کشاورزیان  با اشاره به این‌که همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی گیت‌های مورد نیاز در پایانه‌های مرزی را افزایش می‌دهیم، اظهار کرد: در مرز مهران روزانه ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر تردد دارند که در ایام اربعین این میزان به روزانه ۲۵۰ هزار تردد افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: با این حجم تردد نمی‌توان انتظار داشت کار مطلوبی در خصوص خدمات‌دهی به زائران محترم انجام داد.

وی با بیان این‌که در مرز مهران تعداد گیت‌ها به ۹۶ گیت افزایش می‌یابد، افزود: اعتراف می‌کنم که در ایام اربعین حسینی خدمات حداقلی به زائران ارائه می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این‌که حدود ۶۲ درصد از زائران از مرز مهران و ۳۸ درصد دیگر از دو مرز شلمچه و چزابه تردد می‌کنند،‌گفت:  تنها راه ارائه خدمات بهتر به زائران فعال کردن مرز خسروی است که موقعیتی به مراتب بهتر از مهران دارد، این مرز به دلایل امنیتی فعلا راکد است.

کشاورزیان همچنین از دو برابر شدن نرخ بلیت اتوبوس در ایام اربعسن حسینی خبر داد و گفت: احتمال دارد برخی دلال قیمت بلیت اتوبوس را در اربعین افزایش دهند.

وی با اشاره به این‌که پارسال حدود ۴۰۰۰ اتوبوس در سه مرز زائران را جابجا کردند، افزود: امسال حدود ۶۰۰۰ اتوبوس به زائران خدمات دهی می‌کنند که از این میزان ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس برای مرز مهران و بقیه برای مرزهای شلمچه و چزابه خواهد بود.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو