جدید ترین اخبار بانک صنعت و معدن 
چاپ 

جدید ترین اخبار بانک صنعت و معدن

 

بازدید مهندس افخمی و استاندار بوشهر از شرکت جی لیان جی بوشهر

 

مدیرعامل بانک صنعت ومعدن و استاندار بوشهر از کارخانه تولید انواع پلاستیک‌های چندجداره جي ليان جي بازدید کردند.

شرکت جی‌لیان‌جی در سال ۱۳۸۲ در منطقه‌ی ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحتی به اندازه ۱۵ هزار مترمربع احداث گردید.

این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه‌های مدرن و مطابق با استانداردهای روز اروپا و همچنین استفاده از کارشناسان مشخص موفق به تولید محصولات متنوع و با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی گردیده است.

دراین بازدید که صبح امروز از کارخانه‌ی مذکور به عمل آمد مهندس افخمی وهیات همراه در جریان تولید ورقهای پلیمری شامل ورقه‌های پلی‌کربنات تخت، طرح دار، رول، دوجداره، سه جداره، سه جداره مثلثی، موج دار،طرح سفالی، اکریلیک و کریستالی بازدید کردند.

 

علی اشرف افخمی: بانک صنعت و معدن براساس تجربه ٦٠ ساله خود،‌آگاهانه و علمی از صنایع حمایت می کند

 

علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن در دیدار با مصطفی سالاری استاندار بوشهر گفت: بانك صنعت و معدن بر اساس تجربه ٦٠ ساله خود ، آگاهانه و به روش علمی از صنایع كشور حمایت می كند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن افخمی در این دیدار كه با حضور مدیران دستگاه های دولتی و اداری استان برگزار شد با اعلام این مطلب افزود: این بانك براساس یك برنامه توسعه ای و جامع نگر از صنایع كوچك ، متوسط و بزرگ حمایت كرده و بر اساس راهبردهای خود به طور همه جانبه در خدمت صنایع خواهد بود.

وی با اشاره به سرمایه گذاری های بانك صنعت و معدن در صنایع فولاد، پتروشیمی ، راه آهن و نیروگاه تصریح كرد: استان بوشهر به خاطر موقعیت سوق الجیشی برای این بانك از اهمیت زیادی برخوردار است و این بانك تمام توان خود را برای راه اندازی و به بهره برداری رساندن طرح های صنعتی و تولیدی استان به كار می گیرد.

وی خاطر نشان ساخت: ما حاضر به حمایت از همه صنعتگران استان بوشهر هستیم و حاضریم در طرح های صنایع دریایی و غذایی این استان كه قابلیت عرضه در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد سرمایه گذاری كرده و تسهیلات لازم را اعطا كنیم.

در ادامه این نشست مصطفی سالاری استاندار بوشهر ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل بانك صنعت و معدن و هیات همراه گفت: بسیار خوشحالیم كه كه می بینیم مدیران ارشد بانك صنعت و معدن امروز در این استان مهمان ما هستند و آمده اند تا امكانات و ظرفیت های بالقوه و بالفعل استان را مشاهده كنند.

وی افزود : برای ما جای بسی خوشحالی است كه بانك شما در تعدادی از طرح های تولیدی این استان سرمایه گذاری كرده و تسهیلات پرداخت كنند و این موضوع می تواند تاثیر بسزایی در رشد و توسعه استان بوشهر داشته باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به برخی از محرومیت ها و عقب ماندگی های تاریخی در این استان افزود : امیدواریم كه عملكرد قابل تقدیر بانك صنعت و معدن سرلوحه سایر بانك ها و موسسات اعتباری قرار گیرد و آنها نیز با مشوق های لازم به میدان كمك به صنایع مختلف استان بوشهر بیایند و با اعطای تسهیلات سعی كنند زمینه های لازم را برای توسعه صنعتی استان فراهم كنند.

استاندار بوشهر در خاتمه اظهار امیدواری كرد كه همكاری فیمابین بانك صنعت و معدن و ادارات این استان و سرمایه گذاران بوشهر بیش از بیش افزایش یابد.

 

بازدید عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از چند واحد صنعتی استان یزد

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن به همراهی هیاتی از مدیران این بانک به منظور بررسی مشکلات واحدهای صنعتی یزد به این استان سفر و از تعدادی واحد تولیدی و صنعتی دیدن کرد.

حسین عسکری و مدیران بانک صنعت و معدن در جریان این بازدیدها جلساتی با مدیران شرکت های یزد برگزار کردند.

شرکت یزدباف، پروژه فولاد ایساتیس، پروژه تصفیه فاضلاب مهریز و شرکت گرانول میبد از طرح های مورد بازدید مدیران بانک صنعت و معدن بود.

عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن کشور در حاشیه این بازدیدها گفت: جلساتی با مدیران این شرکت ها پیرامون مشکلات واحدها، چگونگی تامین تسهیلات و پیشبرد برنامه ها در مسیر اجرای طرح ها برگزار شد.

حسین عسکری افزود: در این جلسات آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ها بررسی و پیش بینی های لازم برای بهره برداری به موقع از واحدها به عمل آمد.

وی ادامه داد: با توجه به جلسه برگزار شده در سرپرستی شعب بانک صنعت و معدن در استان یزد، مشکل تعدادی از بدهکاران تسهیلاتی بررسی و درباره نحوه پرداخت و استمهال این مطالبات، تصمیماتی گرفته شد.

دیدار مدیرکل بانک دولتی سرمایه گذاری فرانسه با مدیرعامل بانک صنعت و معدن

نیكولاس دوفور مدیركل بانك دولتی سرمایه گذاری كشور فرانسه با حضور در بانك صنعت و معدن با علی اشرف افخمی ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانك دیدار و گفتگو كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن در این دیدار كه پل فرانسوا فورنیه معاون مدیركل حوزه نوآوری ، بنجامین ریچارد مدیر فاینانس و پدرو نووو مشاور ویژه رئیس هیات مدیره و مدیر فاینانس در صادرات این بانك در آن حضور داشتند طرفین به بررسی راه های همكاری بانكی و اقتصادی پرداختند.

علاوه بر دیدار یاد شده رئیس بخش اقتصادی سفارت فرانسه در ایران، ماتیو بروشون و رایزن بازرگانی سفارت فرانسه و رومن كراوال در جلسه ای كه در این بانك برگزار شد تمایل جدّی خود را برای همكاری با بانك صنعت و معدن اعلام و پیشنهاد كردند كه برای شروع همكاری های فی مابین ، خط اعتباری میان مدت در حدود یكصد میلیون یورو برای تأمین مالی طرح های بخش صنایع كوچك و متوسط به بانك صنعت و معدن اختصاص دهند.

گفتنی است بانك دولتی سرمایه گذاری فرانسه با هدف تأمین مالی بخش عمومی (Public sector) و سرمایه گذاری در شركت های فرانسوی علی الخصوص در صنایع كوچك و متوسط، Start-up ها و كارآفرینان با اندازه های متوسط و بزرگ و با دوهزار و ٥٤٠ كارمند و ٤٣ دفترمنطقه ای به عنوان یك شركت سرمایه گذاری اروپایی درجه یك در كشور فرانسه فعالیت می كند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو