برگزاری اختتامیه بیست و چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک کشاورزی 
چاپ 

برگزاری اختتامیه بیست و چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک کشاورزی

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز بیست و چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک کشاورزی (آقایان) روز پنج شنبه هشتم مهر همراه با قرائت پیام دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک و با حضور مسعود شریفات عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران و مسئولان بانک کشاورزی و همچنین حضور افتخاری حسن یزدانی برنده مدال طلای کشتی مسابقات المپیک ریو ، در مرکز آموزشی- رفاهی بابلسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ،  در بیست و چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک کشاورزی (آقایان) که از روز جمعه دوم مهر آغاز شده بود ، ۸۸۰ نفر از کارکنان در قالب ۳۶ تیم در ۹ رشته ورزشی به رقابت پرداختند که در نهایت تیم مرکز آموزش بانک کشاورزی با کسب بیشترین امتیاز به عنوان قهرمان قهرمانان این دوره انتخاب شد و تیم مدیریت کردستان نیز کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات علاوه بر رشته های دومیدانی، شطرنج، تنیس روی میز، تنیس خاکی، بدمینتون، والیبال و فوتبال ، برای نخستین بار در سه رشته جدید تیراندازی، دارت و والیبال ساحلی نیز به رقابت پرداختند.

این گزارش می افزاید، تشکیل کمیته های فنی، انضباطی ، اطلاع رسانی و اقامه نماز متشکل از مسئولان ورزش استان ها و ادارات مرکزی و همچنین تعیین ساعت و زمان برگزاری مسابقات سه ماه پیش از شروع المپیاد از طریق قرعه کشی در جلسه هم اندیشی ، از جمله اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات بود.

در پی، متن پیام دکتر شهید زاده به مناسبت برگزاری بیست و چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بانک کشاورزی را مشاهده می فرمایید.

همكاران پرتلاش و ورزشكار بانك كشاورزي

سلام

 

حکیم ابوالقاسم فردوسی حماسه سرای بزرگ شعر پارسی چه خوش سروده است كه « ز نيرو بود مرد را راستي، زسستي كژي زايد و كاستي… »

ورزش ، راهكاري موثر براي تقويت نيروهاي جسمي و ذهني، افزايش اعتماد به نفس و تمركز، بهبود روابط اجتماعي و روحيه كار گروهي، افزايش انگيزه هاي سازنده، تعادل رواني و رفتاري، ايجاد روحيه مثبت و سازنده در افراد و سلامتي تن و روان بوده و همواره مورد توصيه علماي دين و دولتمردان قرار داشته است.

بانك كشاورزي نیز به تاسی از سیاست های دولت تدبیر و امید، توجه ويژه ای به ورزش كاركنان و برگزاري مسابقات ورزشي با هدف ايجاد انگيزه براي پرداختن به فعاليت هاي ورزشي ، تقويت روحيه رقابت سالم و افزايش بهره وري و ارتقاي بازدهي كاركنان داشته و دارد.

امروز ما در بانک کشاورزی مفتخريم كه در آوردگاه اقتصاد مقاومتي ، منشا اثر سازنده و الگوي جامعه اسلامي ايران هستيم و اميدوارم با تقويت روحيه ورزشكاري و پهلواني ، بين كاركنان بيش از پيش شاهد رشد و تعالي فردي و اجتماعي شما عزيزان باشيم و رجا واثق داریم از طریق  خدمت رساني مسئولانه و صادقانه به شكوفايي بانك كشاورزي و رشد اقتصادي كشور کمک خواهیم کرد.

از خداوند متعال برايتان توفيق رقابت سالم، پويايي و سلامت جسم و جان و پيروزي در عرصه هاي ورزشي و تلاش اقتصادي مسئلت دارم.مرتضي شهيدزاده

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو