اخبار بانک صنعت و معدن 
چاپ 

اخبار بانک صنعت و معدن

معاون وزیر راه و شهرسازی: با گشایش اعتبار توسط بانک صنعت و معدن قطعه پایانی راه آهن سریع السیر تهران _ قم _ اصفهان آغاز شد

علی نورزاد معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان عملیات اجرایی قطعه پایانی راه آهن سریع السیر تهران_قم_اصفهان آغاز شد.

وی ضمن بیان این كه پروژه یاد شده نماد جدیدی در صنعت حمل و نقل كشور محسوب میشود افزود: قرار داد پروژه به صورت DB&Fاست و شركت CRECكه طرف قرارداد است مسئولیت طراحیف ساخت و تامین پروژه را برعهده دارد . این قرارداد در اوایل سال منعقد شده و اعتبار اسنادی آن از طریق بانك صنعت و معدن و بانك CBC گشایش یافته است.

نورزاد تصریح كرد: مسیر راه آهن سریع السیر تهران_قم_اصفهان به دلیل تسریع در زمان سفر به شهرهای تهران،قم،اصفهان و نیز بهره مندی و سهولت تردد مسافران فرودگاه بین المللی امام(ره) به شهرهای اصفهان و تهران از اهمیت بسیاری برخوردار است.

با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن:شرکت صنایع پالایشی تکین پترولیوم آذربایجان افتتاح شد

 

شركت صنایع پالایشی تكین پترولیوم آذربایجان با استفاده از تسهیلات بانك صنعت و معدن مراحل اجرایی خود را پشت سرگذاشته و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن این شركت كه ٢٢میلیارد و ٥٠٠میلیون ریال تسهیلات از بانك یاد شده دریافت كرده برای ٢٣ نفر اشتغال مستقیم ایجاد كرده است.

شركت تكین پترولیوم آذربایجان كه از طرح های ایجادی بانك صنعت و معدن محسوب می شود در شهرستان هشترود آذربایجان شرقی به اجرا درآمده و قیر صنعتی تولید می كند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو