جدید ترین اخبار بانک ملی 
چاپ 

جدید ترین اخبار بانک ملی

افتتاح مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گلستان با مشارکت بانک ملی ایران

با مشارکت بانک ملی استان گلستان، مرکز خدمات حوزه علمیه این استان افتتاح شد.

در این مراسم که آیت اله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان، صادقلو استاندار، مدرسان و طلاب حوزه های علمیه، مسئولان بانک ملی استان و جمعی از مدیران استانی حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین وردانی مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گلستان، از مشارکت و حمایت بانک ملی استان در ساخت و راه اندازی این مرکز قدردانی کرد.

ارائه خدمات متناسب با سلایق و نیازهای مشتریان از اهداف محوری بانک ملی ایران است

ارائه خدمات متناسب با سلایق و نیازهای مشتریان از اهداف محوری بانک ملی ایران است.

سید ولی اله فاطمی اردکانی عضو هیات مدیره در همایش بررسی عملکرد بانک ملی استان گلستان، سالروز تاسیس بانک ملی ایران را نقطه عطفی در تحقق آرزوی دیرینه مردم در داشتن بانکی مردمی و ملی دانست و با اشاره به اقتدار و بالندگی امروز این موسسه عظیم اقتصادی گفت : امانتداری و مسئولیت پذیری از سرمایه های اصلی بانک ملی ایران محسوب می شود.

فاطمی در ادامه با تشریح الگوهای بانکداری نوین و طبقه بندی مشتریان در قالب بانکداری جامع ، ضرورت همراهی با تغییرات و ارائه خدمات متناسب با سلایق، نیاز وانتظارات مشتریان درهر بخش را از اهداف بانک برشمرد.

وی با اشاره به اهمیت و نقش بانک ملی ایران در رونق اقتصادی کشور و حمایت از تولید و اشتغال به عنوان وظیفه ذاتی این بانک در کنار ایفای رسالت و مسئولیت های اجتماعی گفت : از منظر یک موسسه اعتباری و مالی ، واحدها به منظور استمرار و افزایش توان ارائه خدمات در افق توسعه ، باید مدیریت ترازنامه و بهبود شاخص ها و نسبت ها را مدنظر قرار دهند.

وی در ادامه بر اهمیت موضوعاتی از قبیل بودجه ریزی عملیاتی مبتنی بر عملکرد ، اثربخشی تخصیص بودجه و قیمت تمام شده پول ، اصلاح ساختار بر اساس وظیفه تأکید کرده و چابک سازی سازمان را امری ضروری دانست .

در ابتدای این جلسه که مسئولان وکارشناسان اداره امور شعب استان گلستان نیز حضور داشتند ، خانعلی رشیدی رئیس این اداره امورشعب گزارشی از عملکرد بانک ملی استان را ارائه کرد.

پس از این جلسه، عضو هیأت مدیره از شعبه خیابان دکتر بهشتی گرگان بازدید و با مدیران و کارکنان این شعبه دیدار و گفت و گو کرد.

برگزاری قرعه‌کشی مرحله نهایی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

قرعه‌کشی مرحله نهایی جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران همزمان با هشتاد و هشتمین سالگرد تاسیس بانک ملی ایران و با هدف تقدیر از استفاده کنندگان دستگاه‌های خودپرداز این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، جوایز این دوره از جشنواره شامل، ۱۰صندوق پر از پول به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۱۸ کمک هزینه ده میلیون ریالی ماهیانه به مدت یکسال، ۸۸کمک هزینه پنج میلیون ریالی ماهیانه به مدت یکسال ، ۱۸۸ کمک هزینه دو میلیون و پانصد هزار ریالی ماهیانه به مدت یکسال و ۱۱۸۸ کمک هزینه گردشگری ۱۰ میلیون ریالی بوده است که به یک هزار و ۴۹۲ برنده تعلق گرفت. در مجموع سه دوره حدود سه هزار نفر مشمول دریافت جوایز جشنواره بوده‌اند.

در مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره برات کریمی عضو هیأت مدیره بانک طی سخنانی اظهار داشت: امروزه انتظارات زیادی از بانک ملی ایران به عنوان بزرگترین بانک ایران و خاورمیانه وجود دارد، چرا که بانکی دولتی و مردمی است و هم دولت و هم ملت از این بانک انتظار دارند و به همین جهت ما وظیفه سنگینی بر دوش داریم.

از طرف دیگر برای ما این بزرگترین نعمت و افتخار است که اعتماد عمومی در جامعه نسبت به این بانک وجود دارد و همه ما باید دست در دست یکدیگر سعی کنیم پاسخ این اعتماد و حسن نیت عمومی را با خدمات شایسته بدهیم.

وی افزود: یکی از بهترین‌ خدماتی که ما می‌توانیم به مشتریان ارائه کنیم بحث خودپردازها می‌باشد که خوشبختانه بیشترین تعداد خودپرداز و بیشترین تعداد کارت‌های الکترونیکی متعلق به بانک ملی ایران می‌باشد که در اختیار مردم قرار گرفته است و باید روز به روز بیشتر تلاش کنیم تا خدمات بهتری به مردم ارائه نمائیم.

کریمی ادامه داد: ما باید با تشویق مردم و ترغیب آنها به استفاده از خدمات الکترونیک و خودپردازهای بانک ملی ایران و با تمرکز بر خدمات الکترونیک بانک به برطرف کردن ضعف‌ها و تقویت نقاط قوت خود بپردازیم تا رضایت مشتریان بیش از پیش جلب شود.

همچنین در طول دو دوره قرعه‌کشی قبلی جشنواره بیش از ۱۵۰۰ جایزه به مشتریان برنده اختصاص یافته که دارندگان کارت‌های شتابی (کارت‌های الکترونیک سایر بانک‌ها) ۲۱ درصد از جوایز را نصیب خود کرده‌اند.

این جشنواره در سه دوره طراحی شده بود که قرعه‌کشی مرحله اول در تاریخ ۲۹ فروردین امسال، مرحله دوم در تاریخ یکم تیرماه و مرحله سوم در بیستم شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

گفتنی است در این قرعه‌کشی، پناهی و شایان اعضای هیأت مدیره، خاتونی معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات، رحیمی مدیر امور شعب تهران،عیسی زاده مدیر امور مجلس و جمعی از روسای ادارات مرکزی، ادارات امور شعب تهران، روسای شعب و متصدیان خودپرداز‌های شعب برتر تهران نیز حضور داشتند.

دارندگان کارت‌های الکترونیک بانک ملی ایران و سایر بانک‌ های عضو شتاب که از ۱۲ بهمن ماه سال ۹۴ لغایت ۱۲ شهریور سال جاری از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران استفاده کرده‌اند می‌توانند جهت اطلاع از نتایج این قرعه‌کشی به وب‌سایت بانک ملی ایران به نشانی www.bmi.ir مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو