پرداخت نذورات به حرم حضرت معصومه(س)از طريق خودپردازهای بانک صادرات ايران 
چاپ 

پرداخت نذورات به حرم حضرت معصومه(س)از طريق خودپردازهای بانک صادرات ايران

 

​بانک صادرات ایران با هدف اشاعه فرهنگ دینی و انجام مسئولیت های اجتماعی، قابلیت پرداخت نذورات مردمی به آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه(س) را از طریق خودپردازهای این بانک عملياتي کرد.

به گزارش یمین نیوز از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، از این پس هموطنان خیر خواه و متدین، می توانند با استفاده از حدود ٥ هزار دستگاه خودپرداز ثابت و سیار نذورات خود را به حساب آستانه حضرت معصومه(س) واریز نمایند.

بر پایه این گزارش هم اکنون امکان واریز کمک های مردمی به موسسات عام المنفعه نظیر: موسسه حمايت از كودكان سرطاني(محك)، ستاد بازسازی عتبات عالیات، کمیته امداد امام خمینی(ره) و… برای کلیه دارندگان کارت های بانک های عضو شبکه شتاب فراهم است.

خودپردازهای بانک صادرات ایران مستقر در اقصی نقاط کشور روزانه افزون بر ٢ میلیون تراکنش را انجام می دهند که  این امر باعث تسهیل در اجرای امور بانکی و صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان شده است.

همچنین این بانک به منظور تعمیم و توسعه بانکداری الکترونیکی استفاده از سایر ابزارها مانند: خود بانك(VTM)، خود دریافت، کیوسک بانک و… را در دستور کار قرار داده است که با استقبال مشتریان و دریافت کنندگان این خدمات مواجه شده است.

شایان ذکر است دستگاههای خودپرداز این بانک به دلیل قابلیت های ممتازی که دارند علاوه بر انجام خدمات معمول، امکان پرداخت وجوه بدون کارت، اعلام مفقودی کارت و… را نیز دارند و در آینده نزدیک خدمات مطلوبی كه با هدف ارزش آفرینی بيشتر برای هموطنان طراحي شده است بر روی آنها عملیاتی می شود.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو