نماینده مجلس/قاهره خیابانی به نام مصدق دارد و تهران ندارد / چهارراه پارک‌وی به نام دکتر مصدق نامگذاری شود 
چاپ 

نماینده مجلس/قاهره خیابانی به نام مصدق دارد و تهران ندارد / چهارراه پارک‌وی به نام دکتر مصدق نامگذاری شود

به تازگی سازمان بازرسی کل کشور گزارشی در مورد واگذاری املاک تهران به صورت غیرقانونی ارائه کرده است، اما هیچ مطلبی در اختیار شورای شهر تهران قرار نگرفته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد که چهارراه پارک وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود.

به گزارش ایسنا، غلامرضا انصاری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد گفت: سال‌هاست که نام دکتر مصدق بر روی یکی از خیابان‌های قاهره نام‌گذاری شده اما متاسفانه در تهران هیچ نامی از مصدق بر خیابان‌ها نیست و پیشنهاد می‌کنیم چهارراه پارک‌وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم در جریان قرار گرفتن اعضای شورای شهر، از تمام مدیریت شهری گفت: به تازگی سازمان بازرسی کل کشور گزارشی در مورد واگذاری املاک تهران به صورت غیرقانونی ارائه کرده است، اما هیچ مطلبی در اختیار شورای شهر تهران قرار نگرفته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین با اشاره به قطع سخنان رییس جمهور گفت: رییس جمهور شخصیت اول اجرایی کشور است و شایسته نیست صدا و سمیا سخنان این فرد را قطع کند.

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در پاسخ به انصاری گفت: تاکنون هیچ نامه‌ای از سازمان بازرسی کل کشور به شورای شهر ارسال نشده است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو