مدیران روابط عمومی شبکه بانکی میهمان آسایشگاه کهریزک 
چاپ 

مدیران روابط عمومی شبکه بانکی میهمان آسایشگاه کهریزک

مدیران روابط عمومی شبکه بانکی کشور از آسایشگاه کهریزک و بخش های مختلف آن بازدید و در جلسه ای که با حضور اعضای هیات مدیره این موسسه خیریه برگزار شد، شرکت کردند .

به گزارش یمین نیوز  امروز روز متفاوتی برای مدیران روابط عمومی شبکه بانکی بود زیرا میهمان آسایشگاه کهریزک بودند. کهریزک شهری زنده با مردمانی که باوجود کهولت سن و معلولیت های جسمانی و حرکتی با کوله باری از امید دست از تلاش نکشیده و هرروز را متفاوت رقم می‌زنند.

مردم این شهر در کارگاه‌هایی کوچک باوجود تمام مشکلات هنر خلق می‌کنند، زراعت می‌کنند نه در زمین‌های کشاورزی هکتاری بلکه در باغچه‌های کوچک پنج‌متری تا به همگان بگویند در این موسسه زندگی جریان دارد.

مدیران و کارکنان موسسه خیریه کهریزک تلاش می‌کنند با ساکنان این موسسه زندگی کنند نه اینکه فقط زنده باشند؛ شرایط مساعد برای تفریح، آموزش، عبادت، کار، ورزش و مطالعه ساکنان فراهم است تا علیرغم تنگناهای جسمی و ذهنی و مالی بتوانند خوب زندگی کردن را تجربه کنند.

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در بازدید از آسایشگاه کهریزک در جمع اعضای هیات مدیره این موسسه، گفت: نظام بانکی در مسیر عمل به تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی مشارک فعال داشته و نظام بانکی همواره در امور خیریه پیش‌قدم بوده است و امیداوریم این بازدید به مشارکت و هم افزایی بیشتر نظام بانکی در این زمینه منجر شود.

محمدعلی کریمی افزود: آسایشگاه کهریزک خانه عزیزان این مرزو بوم است و نظام بانکی کشور همچون گذشته آماده حمایت از این موسسه خیریه است.

مجید قمی، عضو هیات مدیره آسایشگاه کهریزک و مدیرعامل درمانگاه جوادالائمه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه امروز روز متفاوتی برای مدیران روابط عمومی شبکه بانکی کشور است، گفت: در طول فعالیت ۴۴ ساله این آسایشگاه که به نیت خیرخواهانه مرحوم حکیم زاده شکل‌گرفته است هر فرد و نهادی در گسترش این موسسه سهمی داشته که سهم نظام بانکی کشور دراین‌ بین فوق‌العاده بوده است.

وی تصریح کرد: در سال ۷۴ با درخواست کمک این آسایشگاه از شبکه بانکی هر بانک به سهم خود در این فعالیت خیرخواهانه شرکت کرده است.

قمی در ادامه سخنان خود بطور مشخص از مساعدت ها و همکاری بانک های ملی ایران ، مسکن ، صنعت و معدن و بانک مرکزی به ویژه مرحوم محسن نوربخش رئیس کل سابق بانک مرکزی به نیکی یاد کرد .

وی خاطر نشان کرد : همچنین منابع مورد نیاز به‌منظور تجهیز دو واحد ۵۰۰ تختخوابی دیگر این مرکز نیز از سوی بانک‌ها تأمین شده است.

 

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو