بانک مسکن/تاکنون یک میلیون و 669 هزار واحد مسکن مهر فروش اقساطی شده است 
چاپ 

بانک مسکن/تاکنون یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد مسکن مهر فروش اقساطی شده است

 

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از عقد قرارداد برای دو میلیون و ۳۷۲ هزار واحد مسکن مهر به ارزش ۵۰۲ هزار میلیارد ریال قرارداد از سال ۱۳۸۸ تا پایان تیر ماه ۹۵ خبرداد.

به گزارش   یمین نیوز از روابط عمومی بانک مسکن ،نادر قاسمی مدیر امور اعتباری بانک با بیان این مطلب گفت:دراین خصوص تا کنون، ۴۶۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صورت نقدی پرداخت نموده است و مابقی با توجه به پیشرفت فیزیکی کار به تدریج در حال پرداخت می باشد.

وی با اشاره به فروش اقساطی یک میلیون و ۶۶۹ هزار واحد مسکن مهر به ارزش ۰۰۰ر۳۶۳ میلیارد ریال تاکنون گفت: برای سال ۹۵ پیش بینی شده است که ۲۰۰ هزار واحد فروش اقساطی گردد.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن افزود:از تعداد ۷۳۱هزار واحد از پروژه های باقیمانده مسکن مهر، بالغ بر ۴۰۰ هزار واحد از پروژه های احداثی به دلایلی منجمله نبود امکانات زیربنایی و روبنایی، عدم وجود متقاضی، پروژه های رها شده و تعطیلی کارگاه و …بلا تکلیف مانده است .

قاسمی با اشاره به این مطلب که تعداد ۸۱,۰۰۰ واحد از پروژه های مسکن مهر تکمیل شده و آماده واگذاری به متقاضیان می باشد ولی به علت نداشتن تأسیسات زیربنایی و روبنایی (فاقد انشعابات آب و برق و گاز و …) بلاتکلیف مانده و فروش اقساطی نشده اند ؛ افزود: در کل حدوداً ۲۳۰ هزار واحد مسکونی فاقد انشعابات می باشند که در مراحل مختلف ساخت قرار دارد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو