آيين معارفه قائم مقام مدير عامل بانك صادرات ايران برگزار شد 
چاپ 

آيين معارفه قائم مقام مدير عامل بانك صادرات ايران برگزار شد

آیین معارفه حمید تهرانفر عضو هیأت مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد.

به گزارش  طوفان نیوز از روابط عمومی بانک صادرات ایران، زراعتی مدیرعامل این بانک در این مراسم طی سخنانی با اشاره به تجارب و توانمندی‌های تهرانفر گفت: تجربه ارزنده‌ و خوش‌نامی عضو جدید هیأت مدیره بانک می‌تواند دورنمای مطلوبی را برای بانک رقم بزند.

وی در ادامه با بیان رویکرد و سیاست‌های بانک تصریح کرد: بانک صادرات ايران به منظور پاسخ‌گویی بهینه به ذینفعان، ارتقای شفافیت و انضباط مالی را در دستور کار قرار داده و این امر به نحو مؤثری در صورت‌های مالی که به مجمع عمومي ارائه خواهند شد، منعکس شده است.

زراعتی افزود: مدیریت بهینه دارایی‌های بانك و سامان دهي املاك مازاد که می‌توانند زمینه ساز پویایی بیشتر بانک باشند به عنوان اولويت هاي اصلي بانك تعيين شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با ذکر اهمیت استقرار حاکمیت شرکتی در بانک اظهار داشت: استقرار چارچوب و شاخص‌های حاکمیت شرکتی به عنوان رسالتی ارزشمند که می‌تواند ایمن‌سازی و پایداری بیشتر سازمان را به همراه داشته باشد مورد تأکید است و در این رابطه سازوکارهای لازم برای استقرار کامل آن در بانک اندیشیده شده است.

زراعتی لازمه تحقق اولويت هاي اقتصاد مقاومتي را توجه به بنگاه‌های مولد عنوان کرد و در این رابطه گفت: اشتغال‌زایی بیشتر و اجرايي شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید ویژه‌ این بانک است که برای این منظور بانک همراستا با برنامه‌های دولت تدبیر و امید، همکاری و تعامل با کارگروه‌های اشتغال، حمایت از صنایع مولد که می‌تواند افزایش اشتغال و تولید ملی به همراه داشته باشد را در دستور کار قرار گرفته است.

در بخش ديگري از اين مراسم تهرانفر، قائم‌مقام مديرعامل و عضو هيأت‌مديره جديد بانك صادرات ايران نيز در سخناني با اشاره به قابليت هاي مجموعه متبوعش گفت: در سال‌هاي اخير، فشارها و چالش‌هاي زيادي بر بانك صادرات ايران وارد شده كه مديران و كاركنان ارزشمند و توانمند  بانك متبوع با تلاش خود توانستند جايگاه بانك را حفظ كرده و فشارها را بي‌اثر سازند. از تلاش و كوشش بي‌وقفه مديران و كاركنان بانك كمال تشكر را دارم و اميدوارم با راهبردهاي مناسب‌تري بتوانيم اين راه را ادامه دهيم.

وي در ادامه با اشاره به تلاش‌هاي صورت گرفته براي كنترل تورم در كشور گفت: دولت محترم تمام تلاش خود را صرف كنترل تورم نموده و موفقيت‌هاي خوبي حاصل شده است. اين موفقيت از مسير كنترل شديد پايه پولي و منابع بانك مركزي صورت گرفته و كنترل پايه پولي و عدم استفاده از منابع بانك مركزي مورد تأكيد است.

تهرانفر افزود: در شرايط حاضر با توجه به رويههاي حاكم در بازار پول ديگر همانند گذشته نمي‌توانيم منابع جذب كنيم. از اين پس بايد جذب منابع به صورت هدفمند، دانش‌محور و بر اساس روش‌هاي علمي و نوين با تلاش تمامي همكاران شبكه پيگيري شود.

وي در پايان با ابراز خرسندي از حسن نظر و توجه مدير عامل بانك صادرات ايران گفت: ايشان يك بانكدار و يك استراتژيست برجسته هستند و راهبرد محكم و علمي براي بانك صادرات ايران دارند و مطمئن هستم كه با ديدگاه‌ها و نظرات مديريتي ايشان و تلاش تمامي مديران و كاركنان بانك صادرات ايران، شاهد رفع مشكلات و چالش‌هاي بانك خواهيم بود.

شايان ذكر است عضو جديد هيات مديره و قايم مقام اين بانك سمت هاي همچون معاون نظارتي، مدير كل نظارت بر بانك ها و موسسات اعتباري، مدير اداره مطالعات و مقررات بانكي بانك مركزي ج.ا.ا را در كارنامه خود دارد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو