در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا اسداللهی: روحانی: دفاع از اسلام، مسلمانان و حرم اهل بیت(ع) هدف مدافعین حرم است 
چاپ 

در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا اسداللهی: روحانی: دفاع از اسلام، مسلمانان و حرم اهل بیت(ع) هدف مدافعین حرم است

82148157-70862144

 رئیس جمهوری در دیدار والدین و همسر شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی، دفاع از مسلمانان، حرم اهل بیت(ع) و حیثیت و آبروی اسلام را هدف و انگیزه واقعی مدافعین حرم دانست.

به گزارش یمین نیوز  از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر امروز -چهارشنبه- در این دیدار سرزده که در فضایی صمیمی انجام شد، با بیان اینکه ایثار شهیدان مدافع حرم از یک دیدگاه دشوارتر از دوران جنگ تحمیلی است، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی دفاع از وطن و کشور خودمان مطرح بود، اما اینجا سرزمین دیگری است و انگیزه های واقعی دفاع از مسلمانان و حریم اهل بیت(ع) باعث شده تا در این صحنه حضور یابند. و این صحنه چه بسا به خلوص، ایمان و فداکاری بیشتری نیاز دارد.
رییس جمهوری افزود: اقدام مدافعان حرم، همچنین دفاع از کشور و ملت خودمان نیز محسوب می شود.
روحانی در ادامه با اشاره به کشتار و قتل عام بی رحمانه مردم مسلمان و بی گناه توسط تروریست های جنایتکار، خاطر نشان کرد: در دوران جنگ تحمیلی تصور مردم ما این بود که صدام خبیث ترین موجود روی زمین است؛ صدامی که حتی به مردم خود نیز رحم نمی کرد، اما امروز اقدامات وحشیانه ای که تروریست های تکفیری انجام می دهند، نشان می دهد که بدتر از امثال صدام و تفکر صدام نیز همچنان وجود دارد.
رئیس جمهوری گفت: نتیجه اقدامات تروریست ها در نهایت به خود صهیونیست ها و مستکبرین عالم باز می گردد. آنهایی که با اختلاف افکنی و ترویج افراط گری به دنبال غارت منافع ملت های منطقه هستند.
روحانی با تأکید بر اینکه امروز حرکت مبارکی برای دفاع از حیثیت اسلام آغاز شده است، اظهار داشت: یکی از اهداف تروریست ها لکه دار کردن حیثیت و آبروی اسلام با ادعای جهاد و اجرای احکام خدا در سطح جهان است و امروز حرکتی مبارک از سوی مدافعان حرم برای دفاع از حیثیت اسلام و مسلمانان شروع شده است.
رئیس جمهوری همچنین با تجلیل از صبر و فداکاری والدین و همسر این شهید والا مقام، از خداوند متعال برای آنان صبر و شکیبایی مسألت کرد.
در این دیدار، والدین و همسر شهید حمیدرضا اسداللهی خاطراتی از این شهید گرانقدر بیان کردند.
شهید حمیدرضا اسداللهی که دارای ۲ فرزند ۶ ساله و ۸ ماهه است، در ۲۹ آذر ۹۴ و در سن ۳۳ سالگی در مأموریت مستشاری در سوریه به فیض شهادت نایل آمده است.
در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رئیس جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر روحانی به خانواده این شهید والامقام تقدیم شد.

درباره نویسنده

15304مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو