تداوم افزایش دما در روزهای آینده/ دمای تهران به ۴۰ درجه می‌رسد 
چاپ 

تداوم افزایش دما در روزهای آینده/ دمای تهران به ۴۰ درجه می‌رسد

damaکارشناس سازمان هواشناسی از تداوم افزایش دما در روزهای آتی خبر داد و گفت: دمای هوای تهران در ۴۸ ساعت آینده به ۴۰ درجه بالای صفر خواهد رسید.

امین‌حسین نقشینه در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار کرد: روند افزایشی دمای نقاط کشور ادامه دارد و هوای استان تهران در ۴۸ ساعت آینده با دو درجه افزایش به ۴۰ درجه بالای صفر خواهد رسید و مردم روزهای بسیار گرمی را سپری می‌کنند.

وی همچنین به آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی اشاره کرد و افزود: در دو روز آینده برای برخی مناطق سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: از اواخر وقت روز جمعه و طی روز شنبه علاوه بر مناطق فوق در برخی مناطق شمالی و شمال غرب کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد.

نقشینه از وزش باد شدید در نوار شرقی کشور طی سه روز آینده خبر داد و تصریح کرد:  وزش باد شدید در نوار شرقی کشور به‌ویژه در منطقه زابل موجب پدیده گرد و خاک خواهد شد.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده، بخشهای شرقی دریای عمان و در روز جمعه خلیج فارس مواج خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشورمان استان خوزستان و شهر اهواز را گرمترین منطقه کشور عنوان کرد و گفت: طی سه روز آینده دمای این منطقه به ۴۹ درجه بالای صفر می‌رسد و گرد و غبار محلی نیز در این استان به وجود خواهد آمد.تسنیم

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو