از تلاش مديران و کارکنان نظام مالياتي تقدير مي کنم 
چاپ 

از تلاش مديران و کارکنان نظام مالياتي تقدير مي کنم

معاون رييس جمهور گفت: من از تلاش مديران و کارکنان نظام مالياتي براي تامين هزينه هاي کشور تقدير مي کنم.

به گزارش طوفان نیوز از  رسانه مالياتي ايران، دکتر محمد باقر نوبخت، با حضور در اجلاس سراسري مديران مالياتي کشور، ضمن تاکيد بر بند مصرح ۱۷ سياست هاي اقتصاد مقاومتي گفت: با توجه به اين بند، سهم ماليات ها در درآمدهاي دولت بايد افزايش پيدا کند و امسال شاهد اقدام و عمل در عرصه سياست اقتصاد مقاومتي خواهيم بود.

وي رشد وصول ماليات در دو ماهه نخست امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل را افتخار آفرين دانست و ضمن تقدير از مديران و کارکنان خدوم اين سازمان گفت: تامين هزينه هاي کشور به تلاش شما بستگي دارد و دولت نيز بايد ابزارها، امکانات و منابع مورد نياز را در اختيار سازمان قرار خواهد داد تا بتواند نسبت ۱۰ درصدي ماليات به توليد ناخالص داخلي پيش بيني شده در قانون برنامه ششم را محقق سازد.

دکتر نوبخت با بيان اينکه اقتصاد کشور در حال خروج از رکود است، عنوان کرد: با توجه به شرايط رونق اقتصاد، بايد به سمتي برويم که سهم ماليات ها از بودجه افزايش يابد البته نه از محل افزايش نرخ ها و فشار بيشتر بر موديان موجود،بلکه با شناسايي آن بخش از اقتصاد که هم اکنون از ماليات مستثني يا معاف است و يا ما از آن مغفول مانده ايم.

وزير صنعت، معدن و تجارت نیز  گفت: ماليات نه تنها مهمترين منبع درآمدي دولت، بلکه ابزار مهمي براي تحرک اقتصادي درکشور است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو