خروج بی سروصدای «مشاور رسانه ای رئیس جمهور» از ایران 
چاپ 

خروج بی سروصدای «مشاور رسانه ای رئیس جمهور» از ایران

درحالیکه پیشتر برخی منابع خبری از «احتمال حضور محمدرضا صادق در کرواسی به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران» خبر داده بودند، به نظر می رسد این اتفاق در سکوت خبری به وقوع پیوسته است.

خروج بی سروصدای «مشاور رسانه ای رئیس جمهور» از ایران/ «صادق» سفیر شددرحالیکه پیشتر برخی منابع خبری از «احتمال حضور محمدرضا صادق در کرواسی به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران» خبر داده بودند، به نظر می رسد این اتفاق در سکوت خبری به وقوع پیوسته است.

به گزارش خبرنگار «انتخاب» ؛ رئیس جمهور کرواسی که اخیراً به ایران سفر کرده، در دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی ، از سفیر شدن محمدرضا صادق در کرواسی خبر داد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به شناختش از کشور کرواسی و همچنین سفرش در قبل از انقلاب به این کشور با ماشین و نماز خواندن در مسجد زاگرب، در مورد سفیر جدید ایران در کرواسی گفت: آقای صادق از همکاران خیلی قدیمی ماست و هنوز هم مشاور من هستند. امیدواریم بتواند روابط را خیلی محکم کند.

رئیس جمهور کرواسی نیز در پاسخ می گوید: مطمئنم اینطور خواهد بود و آقای صادق که استوارنامه خود را تحویل دادند، حتماً در این زمینه موفق خواهند بود.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو