تمدید مهلت ارائه مدارک برای طرح ترافیک 95 
چاپ 

تمدید مهلت ارائه مدارک برای طرح ترافیک ۹۵

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک با بیان اینکه مشمولان دریافت آرم طرح ترافیک که تاکنون موفق به ارایه مدارکشان به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشدند تا پایان فروردین ماه می‌توانند با مراجعه به تمامی دفاتر خدمات الکترونیک شهر نسبت به ارایه مدارک خود اقدام کنند، گفت: این مهلت بار دیگر تمدید نخواهد شد.

مصطفی قنبرنژاد از تمدید مهلت ارائه مدارک متقاضیان طرح ۹۵ که واجد شرایط تشخیص داده شده‌اند، به دفاتر خدمات الکترونیک شهر خبر داد.

به گزارش فارس، مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک با اشاره به اینکه مجوزهای طرح ترافیک ۹۴ تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد، گفت: ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیز تا پایان فروردین برای همه گروه‌های مشمول اعم از حقیقی، حقوقی و خبرنگاران تمدید شده است.

وی با بیان اینکه مشمولان دریافت آرم طرح ترافیک که تاکنون موفق به ارایه مدارکشان به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشدند تا پایان فروردین ماه می‌توانند با مراجعه به تمامی دفاتر خدمات الکترونیک شهر نسبت به ارایه مدارک خود اقدام کنند، گفت: این مهلت بار دیگر تمدید نخواهد شد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: تاکنون بالغ بر۸۰ درصد ای دی کارت‌های سال ۹۵ توزیع و آن دسته از متقاضیان اعم سهمیه بگیرها و افرادحقیقی وحقوقی که ای دی کارت سال ۹۵ را دریافت نکرده‌اند به علت عدم ارائه مدارک درزمان مقتضی بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه از چند سال گذشته محدوده طرح ترافیک و از سال گذشته محدوده زوج و فرد نیز مجهز به دوربین‌های پلاک خوان شده و ثبت تخلف از طریق دوربین شده است،گفت: ای دی کارت‌ها تنها جنبه استفاده در شبکه حمل ونقل ریلی و در موارد خاص مثل تشدید محدودیت‌های ترافیکی آلودگی هوا جهت ارائه به مامورین محترم راهور را دارد.

وی یادآور شد: قطع به یقین از تاریخ ۱ اردیبهشت ماه فقط مجوزهای ۹۵ مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج فرد هستند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو