افزایش مجدد پروازهای هواپیمایی اتحاد به تهران به 2 پرواز در هر روز 
چاپ 

افزایش مجدد پروازهای هواپیمایی اتحاد به تهران به ۲ پرواز در هر روز

هواپیمایی اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده عربی برای سومین بار در سال جاری اقدام به افزایش تعداد پروازهای خود در مسیر تهران-ابوظبی نمود.

به گزارش یمین  نیوز،از ابتدای ماه مارس سال جاری میلادی مصادف با ۱۱ اسفند  ۱۳۹۴ تعداد پروازهای این خط هوایی از ۱۰ به ۱۴ سرویس رفت و برگشت در هفته افزایش یافت. بدین ترتیب اتحاد همه روزه با دو پرواز به جابه جایی مسافران بین تهران و ابوظبی خواهد پرداخت.

پروازهای اتحاد به تهران به وسیله هواپیماهای ایرباس A320 با ظرفیت ۱۳۶ صندلی انجام می شود. این پرواز شامل ۲کلاس تجاری (بیزنس) با ۱۶ صندلی و اکونومی با قابلیت پذیرش ۱۲۰ مسافر می باشد. اضافه شدن سه پرواز در هفته موجب افزوده شدن ۴۰۸ صندلی پروازدرهفته در مسیر رفت و برگشت بین تهران و ابوظبی خواهد شد.

افزایش پروازهای یاد شده در جهت افزایش رفاه حال مهمانان این هواپیمایی و افزایش قدرت انتخاب و دسترسی آنها به شبکه پرواز بین المللی اتحاد در سراسر جهان با بهترین زمان بندی صورت می گیرد. از این پس سفر با اتحاد از تهران به سراسر جهان خصوصا مقاصد پر رفت و آمدی مثل سان فرانسیسکو، شیکاگو، تورنتو و نیویورک در قاره آمریکا و لندن، مادرید، زوریخ و پاریس در اروپا و بسیاری مقاصد توریستی و تجاری مهم آسانتر خواهد بود.

اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده عربی است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شده و مرکز آن در ابوظبی واقع است. این خط هوایی در سال ۲۰۱۵ میلادی موفق به جابه جایی ۱۷ میلیون و چهارصد هزار مسافر در شبکه بین المللی پروازهای خود در سراسر جهان شده است. مسافران اتحاد بیش از هفتاد درصد ترافیک سالیانه ۲۰ میلیون نفری فرودگاه بین المللی ابوظبی را تشکیل می دهند.در زمینه حمل بار نیز این شرکت موفق به حمل بیش از ۵۹۱ هزارتن بار در سال ۲۰۱۵ شده که این مقدار حدود معادل ۹۰درصد کل بار وارداتی ، صادراتی و عبوری از فرودگاه ابوظبی می باشد.اتحاد در حال حاضر با ناوگان تجاری شامل ۱۲۰ فروند هواپیماهای ایر باس و بوئینگ به ۱۱۶ مقصد در خاورمیانه ، آفریقا، اروپا، آسیا، استرالیا و آمریکا پروازهای مسافری و باری انجام می دهد.

این هواپیمایی در حال حاضر تعداد کل کارکنان خود را به بیش از ۲۶ هزارو پانصد نفر در سراسر جهان رسانده است. این شرکت همچنین با سرمایه گذاری معادل ۶۵۰ میلیون یورو ، ۴۹%  سهام الیتالیا را خریداری کرد و از ۳۱ دسامبر سال ۲۰۱۴ عملا و رسما شریک تجاری این خط هوایی شد.

اتحاد پروازهای خود به تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران را از دسامبر ۲۰۰۶ آغاز نموده که تعداد پروازهای اتحاد در این مسیر از ابتدای ماه مارس سال جاری میلادی مصادف با ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ به ۱۴ سرویس در هفته (۲ پرواز رفت وبرگشت در روز) افزایش یافته است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو