رییس قوه قضاییه/برخی برای حذف چهره‌ها از مجلس خبرگان تلاش کردند 
چاپ 

رییس قوه قضاییه/برخی برای حذف چهره‌ها از مجلس خبرگان تلاش کردند

رئیس قوه‌قضاییه با صدور پیامی از حضور با صلابت و مسئولانه مردم در انتخابات”هفتم اسفند” تقدیر و بر مسئولیت مضاعف منتخبان در خدمتگزاری بیشتر به مردم تاکید کرد.

متن کامل پیام آیت‌الله آملی لاریجانی

بسم الله الرحمن الرحیم

اینک که به فضل الهی و با حضور گرم و چشمگیر مردم عزیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی، پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است، وظیفه خود می‌دانم تقدیر و تشکر صمیمانه‌ام را نثار ملت شریف و عظیم‌الشان ایران کنم.

استقبال گرم مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی در سراسر کشور از انتخابات، نشان از درایت انقلابی و بصیرت آنان در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبعیت از وصایای امام راحل (ره) و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) داشت و مسئولیت منتخبان را در عرصه خدمتگزاری، دو چندان کرد.

مردم وفادار ایران اسلامی با درایت و هوشیاری خود نشان دادند، تبلیغات رسانه‌های دشمنان عنود جمهوری اسلامی ایران، نمی‌تواند در عزم راسخ آنان خللی ایجاد کند و بار دیگر پوشالی بودن تحلیل‌های آنان را اثبات کرد.

در طول قریب به دو ماه، رسانه‌های متعلق به دولت آمریکا و انگلیس و خصوصاً رسانه‌های متعلق به سازمان‌های جاسوسی آنان و نیز ضد انقلابیون فراری از کشور و اصحاب خارج‌نشین فتنه ۸۸ که از کشورهای غربی ارتزاق می‌کنند، تلاش بی‌وقفه کردند تا برخی مسئولان عالی‌رتبه نظام را از مجلس خبرگان رهبری حذف کنند و به خیال واهی خود به مطامعشان نزدیک شوند و با کمال تأسف، اصلاح طلبان داخلی و حتی برخی کسانی که علی‌القاعده باید در تشخیص مصالح نظام از دیگران پیشی بگیرند، در حرکتی کاملاً هماهنگ با رسانه‌های آمریکا و انگلیس و اذناب آنان همچون رسانه‌های وهابیت تکفیری عربستان و داعشی‌ها، سعی کردند در برخی از استان‌ها خادمان ملت را از راهیابی به مجلس خبرگان مانع شوند.

واقعاً اینگونه همنوایی با اجانب، برای حذف چهره‌های خدوم از حضور در مجلس خبرگان، جزو مصالح نظام است!؟

بحمدالله مردم آگاه و بصیر و متدین و شهیدپرور استان مازندران با اعتماد به این فرزند خطه خویش و با رأی اوّل به این خادم مؤتمن، چنان به دهان اجانب و اذناب داخلی آنان کوفتند که برای سالیان متمادی مایه عبرت آنان خواهد شد.

البته ملّت بزرگوار و فهیم و نیز مسئولان کشور عنایت خواهند داشت که بعد از انتخابات باید رقابت‌ها، جای خویش را به وحدت و همدلی و همزبانی و تلاش بی‌وقفه برای سازندگی دهد.

و لکن همنوایی با اجانب و دشمنان قسم‌خورده این ملت بزرگ و شجاع، داستان دیگری است که نیاز به پیگیری، تحلیل و بررسی‌های عمیق‌تر دارد.

اینجانب به سهم خود از این حضور مقتدرانه ملت «بویژه از حضور باشکوه مردم شریف مازندران» در انتخابات و رای مجدد به خادم خود در مجلس خبرگان رهبری، صمیمانه و از سر اخلاص تقدیر و تشکر می‌کنم و توفیق همه دست‌اندرکاران در امر انتخابات را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو