فروزنده/بنده مسئول استخدام دولت بودم اما حتی پسران خود را در دولت استخدام نکردم 
چاپ 

فروزنده/بنده مسئول استخدام دولت بودم اما حتی پسران خود را در دولت استخدام نکردم

عضو ائتلاف اصولگرایان گفت: راه توسعه فضای کسب و کار و جلوگیری از فساد، ایجاد و گسترش دولت الکترونیک است.

به گزارش تسنیم، لطف‌الله فروزنده در دانشگاه امیرکبیر در سخنانی به هزینه‌های انتخاباتی‌اش و منابع و مصارف آن اشاره کرد و گفت: من عضو دولت دهم بودم و بر اساس اصل ۱۴۰ قانون اساسی اموال هیئت دولت مورد بررسی قرار گرفته و قوه قضائیه هم در بررسی‌هایی که از اموال بنده داشته به این نتیجه رسیده که اموال غیرمنقولم افزایش پیدا نکرده است. بنده مسئول استخدام دولت بودم اما حتی پسران خود را در دولت استخدام نکردم.

وی در همین زمینه افزود: تا الان برای انتخابات هزینه نکرده‌ام اما تاکنون برآورد شده که حدود ۳۰، ۴۰ میلیون تومان هزینه شده که آن را هم خودم پرداخت می‌کنم.

فروزنده در پاسخ به حضرتی درباره اینکه باید افراد کارآمد به مجلس بروند اظهار داشت: ما مشکلمان با کسانی است که با غرب بسته‌اند و در مجلس ششم به غرب علامت دادند.

وی با بیان اینکه انتخابات ارزشمندی در سال ۸۸ برگزار شد و ۸۵ درصد مردم مشارکت کردند افزود: حضور حداکثری مردم در این انتخابات به حدی بود که شب قبل از انتخابات هم اوباما و کلینتون عقب‌نشینی کرده و درصدد طرح‌ریزی فتنه شدند و برخی هم در داخل کشور از آن جریان حمایت کردند.

عضو ائتلاف اصولگرایان اضافه کرد: امام فرمودند اگر مجلس، دولت،‌ ارتش و سپاه از طبقه متوسط جامعه باشد کشور آسیب نمی‌بیند. اما اگر مرفهین بی‌درد سر کار بیایند،‌ با قدرت‌های بیرون می‌بندند و کشور را فریب می‌دهند.

فروزنده با تاکید بر اینکه لازم است امروز به افراد سالم رای بدهند گفت: کسی که به اسم دولت ۱۹ شرکت دارد و در واقع عضو دولت نیز هست و درصدد این شرکت‌ها نیز می‌باشد، چگونه حافظه‌ای برای اداره کشور برایش باقی می‌ماند؛ مشخص است که این قضیه کشور را به رکود دچار می‌کند.

وی همچنین درباره اینکه انگلیس از جریانی و لیستی در داخل کشور حمایت می‌کند اظهار داشت: اگر آنها بگویند که از حضرتی و فروزنده حمایت می‌کنید این خلاف است.

فروزنده با بیان اینکه امروز شاخص‌های انقلاب را تثبیت کنیم و این یک ضرورت است، به حضور اقلیت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف کشور و نظام اشاره کرد و گفت: زرتشتی‌ها امروز یک نماینده در مجلس دارند که هرگونه اختلاف بین اقلیت‌های مذهبی ساخته و پرداخته انگلیس است.

وی یکی از افتخارات جمهوری اسلامی را توجه به اقلیت‌های مذهبی و دینی در عرصه‌های کشور دانست.

فروزنده همچنین تاکید کرد: انگلیسی‌ها گفته‌اند که ۳ نفر (آیات جنتی، یزدی و مصباح یزدی)‌ در خبرگان حضور نیابند، سوال این است که آیا انگلیس دوست ملت ایران است؟ باید از خودمان بپرسیم که چرا آنها می‌خواهند که این ۳ بزرگوار در خبرگان نباشند.

 

وی در همین زمینه اظهار داشت: ما اگر به عنوان مثال با آقای حضرتی بحثی داریم مقابل آمریکا و انگلیس می‌ایستیم، زیرا برای حفظ نظام و انقلاب خون داده‌ایم به طوریکه ما دانشجو بودیم و همه چیز را برای انقلاب رها کردیم.

فروزنده همچنین در بخش دیگری از سخنانش به فضای کسب و کار در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ما قبول داریم که در فضای کسب و کار ما در کشور فساد وجود دارد، بنده معتقدم که راه جلوگیری از این فساد الکترونیکی کردن امور است. راه توسعه فضای کسب و کار و جلوگیری از فساد، ایجاد و گسترش دولت الکترونیک است.

 

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به سوال دانشجویی که پیرامون استخدام‌ها در دولت قبل سوال کرد گفت: استخدام بر اساس ماده ۴۴ قانون خدمات کشوری باید از سوی نهادی که قصد استخدام دارد اعلام نیاز شده و آزمون صورت گیرد. در سال ۸۹، ۴۰ هزار نفر معلم لیسانس و نیز بعد از آن ۲۳ هزار پرستار طبق قانون نظام پرستاری استخدام کردیم و اینکه گفته می‌شود ۵ هزار استخدام در دولت قبل صورت گرفته، اینطور نیست.

فروزنده در پاسخ به برخی اظهارات حضرتی که گفته بود شعار نه شرقی نه غربی درست تعبیر نشده است، گفت: ما امروز دارای قدرت موشکی هستیم و هیچ وقت نگفته‌ایم که دستاوردها و تجارب غرب و شرق را قبول نداریم، امروز ما هرکجا به توان داخلی توجه کرده‌ایم موجب توسعه و خودکفایی شده است.

وی اضافه کرد: عسلویه را فرزندان این مملکت را ساخته‌اند به طوریکه فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی که توسط روحانی افتتاح شد با همین نگاه و توجه به نخبگان و متخصصان داخلی بوده است.

عضو ائتلاف اصولگرایان، یکی از مهمترین مشکلات دانشگاه‌ها را نبود تجاری‌سازی در آنها دانست و اظهار داشت: ما فقط کارخانه تولید مدرک درست کرده‌ایم به طوریکه ۲۵۰ رشته محل در دانشگاه آزاد مجوز اعطای مدرک دکترا دارد. اشکالات آموزش عالی ما این است که به کمیت توجه نداشته و فقط مدرک ارائه می‌دهد.

فرزنده در پایان خاطر نشان کرد: ما باید شعار هر ایرانی یک مهارت را در مجلس آینده محقق کنیم.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو