اعلام اسامی واجدان شرایط دریافت آرم ترافیک 95؛ امشب 
چاپ 

اعلام اسامی واجدان شرایط دریافت آرم ترافیک ۹۵؛ امشب

مصطفی قنبرنژاد: اسامی واجدان شرایط دریافت آرم طرح ترافیک ۹۵ ساعت ۲۴ امشب روی سایت شهرداری تهران قرار می گیرد.

مدیر  واحد صدور آرم سازمان ترافیک  در مصاحبه تلفنی با صدا و سیما گفت: افرادی که اسامی آنها روی سایت شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir اعلام خواهد شد، تا پانزدهم اسفند و به مدت دو هفته مهلت دارند تا مدارک لازم را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند.

وی گفت:‌ افرادی که به نتایج اعلامی اعتراض دارند از امشب می‌توانند مراتب اعتراض خود را فقط به صورت الکترونیکی روی سایت شهرداری تهران در محل تعیین شده درج کنند.

قنبرنژاد افزود: واجدان شرایط با ارائه کد رهگیری و کد پستی خود می توانند از طریق سایت شهرداری تهران از وضع درخواستشان مطلع شوند.

وی در خصوص آرم طرح ترافیک سهمیه بگیران گفت: مکاتبات دریافت این آرم با ارگان‌ ها، سازمان ها و بخش های سهمیه بگیر انجام شده و آنها نیز برابر روال قبلی باید اسامی افراد واجد شرایط را طبق سهمیه به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کنند .

قنبرنژاد در خصوص سهمیه آرم طرح ترافیک خبرنگاران نیز افزود: خبرنگاران اعم از روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و خبرنگاران آزاد نیز برابر سالهای گذشته از طریق سهمیه اعلامی به مدیران عامل یا مسئول آنها می‌توانند آرم طرح ترافیک بگیرند اما خبرنگارانی که به هر دلیلی موفق به دریافت آرم طرح ترافیک نمی‌شوند تا ۱۰ اسفند مهلت دارند به مرکز ارتباطات شهرداری تهران مراجعه کنند.

مدیر واحد صدورارم سازمان ترافیک افزود: درصددیم تا صد در صد مجوزهای جدید طرح ترافیک را تا پایان اسفند توزیع کنیم تا از اول فروردین صرفاً خودروهای دارای آرم های جدید، مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک را داشته باشند.

قنبرنژاد مجموع امتیازات کسب شده را به عنوان معیار نهایی انتخاب افراد واجد شرایط دریافت مجوز طرح ترافیک عنوان و تصریح کرد: شهروندان در نظر داشته باشند چنانچه اطلاعات اعلام شده از سوی شهروندانی که واجد شرایط اعلام می شوند با اسناد و مدارک آن ها مطابقت نداشته باشد، از صدرو آرم طرح ترافیک معذور خواهیم بود.

قنبرنژاد از کاهش ۱۰ درصدی سهمیه آرم طرح ترافیک متقاضیان حقوقی به طور متوسط خبر داد و تصریح کرد: این تصمیم به این دلیل اتخاذ شده که با توجه به پیش بینی های به عمل آمده امسال ۵ هزار مجوز جدید به تعداد آرم های روزانه و نیز ۲ هزار مجوز جدید سهمیه جانبازان اضافه شده است.

مدیر واحد صدور ارم سازمان ترافیک گفت: بی‌تردید محدودیت ورود خودروهای شخصی به محدوده طرح ترافیک در کاهش آلودگی هوای هسته مرکزی شهر موثر بوده و در صورتی که این طرح در محدوده مذکور اعمال نمی‌شد، وضعیت زیست محیطی مرکز شهر غیر قابل تصور بود.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو