تشکیل هیئت نظارت بر تبلیغات در فضای مجازی 
چاپ 

تشکیل هیئت نظارت بر تبلیغات در فضای مجازی

حسینعلی امیری گفت: برای نظارت بر تبلیغات فضای مجازی هیئت نظارت بر این فضا متشکل از برخی دستگاه‌ها تشکیل می‌شود.

سخنگوی وزارت کشور در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به درخواست رئیس جمهور از وزیر کشور درباره نظارت بر تبلیغات فضای مجازی افزود: بر اساس دستور آقای روحانی به وزیر کشور اجازه ای مبنی بر ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و همچنین جلوگیری از تخریب و سوء تبلیغات در فضای مجازی داده شد.

امیری گفت: برای تحقق این هدف هیئت نظارت در فضای مجازی متشکل از وزارت کشور، وزارت اطلاعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادستان کل کشور تشکیل می شود تا بر تبلیغات در این فضا نظارت داشته باشد.

وی تاکید کرد: در صورتی که در فضای مجازی سوء تبلیغات، تخریب، تشویق اذهان عمومی و سایر تخلفات و جرائم انتخاباتی دیده شود در سریع ترین زمان ممکن موضوع بررسی و رسیدگی می شود.

امیری با اشاره به ایام تبلیغات رسمی انتخابات، از نامزدهای انتخابات خواست تا در تبلیغات وعده های غیرعملی ندهند، توقع مردم را بالا نبرند، خارج از اختیارات نمایندگی سخن نگویند و نسبت به رقبای خود دست به تخریب و تهمت و افترا و نشر اکاذیب نزنند.

سخنگوی وزارت کشور همچنین از صدور کیفرخواست برای برخی نامزدها که مرتکب جرائم انتخاباتی شدند خبر داد گفت: مطمئنا به تخلفات و جرایم انتخاباتی در سریع ترین زمان رسیدگی می شود، چراکه قوه قضائیه نیز به همین منظور شعبی را اختصاص داده است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو