آغاز جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران 
چاپ 

آغاز جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران

به مناسبت دهه مبارک فجر و با هدف تقدیر از استفاده کنندگان دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران، جشنواره خودپردازهای این بانک از ۱۲ بهمن ماه جاری (فردا) آغاز می شود.

این جشنواره که تا ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۵ ادامه دارد، دارای دو مرحله قرعه کشی میاندوره ای در تاریخ دوم اردیبهشت ماه و یکم تیرماه ۱۳۹۵ و قرعه کشی نهایی در تاریخ ۲۰ شهریورماه سال آینده همزمان با ۸۸ سالگی بانک ملی ایران می باشد.

تمامی دارندگان کارت های بانک ملی ایران و کارت های شتاب در صورت استفاده از دستگاه های خوپرداز این بانک در طول دوره جشنواره بر اساس جدول امتیازبندی اعلام شده در هر دوره مشمول امتیاز گردیده و براساس آن رتبه بندی خواهند شد. دارندگان کارت‌های الکترونیک می‌توانند برای اطلاع از امتیاز خود به سایت بانک ملی ایران یا دستگاه‌های خودپرداز این بانک مراجعه نمایند.

استفاده کنندگان از خودپردازهای بانک ملی ایران، علاوه بر شرکت در قرعه کشی های مذکور، در صورت دریافت امتیاز تعریف شده از خدمات ویژه این بانک نظیر دریافت کارت اعتباری با تخفیف و … نیز بهره-مند خواهند شد.

مرحله اول این جشنواره که از ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۴ تا دوازدهم فرودین ماه ۱۳۹۵ خواهد بود، شامل کمک هزینه سه میلیون ریالی به مدت شش ماه به ۱۰۰ نفر، کمک هزینه دو میلیون ریالی به مدت شش ماه به ۱۵۰ نفر و نیم سکه بهار آزادی به ۵۰۰ نفر می باشد.

مرحله دوم جشنواره خودپردازهای بانک ملی ایران نیز از ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۵ تا ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۵ بوده و جوایز آن شامل آلبوم سکه (تمام بهار، نیم بهار و ربع بهار آزادی) به ۱۰۰ نفر، کمک هزینه دو میلیون ریالی به مدت شش ماه به ۱۵۰ نفر و نیم سکه بهار آزادی به ۵۰۰ نفر است.

بخش نهایی این جشنواره از ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۴ تا ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۵ بوده و جوایز آن، شامل صندوق پر از پول به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال به ۱۰ نفر، کمک هزینه ۱۰ میلیون ریالی ماهانه به مدت یکسال به ۱۸ نفر، کمک هزینه پنج میلیون ریالی ماهانه به مدت یکسال به ۸۸ نفر، کمک هزینه دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی ماهانه به مدت یکسال به ۱۸۸ نفر و کمک هزینه گردشگری ۱۰ میلیون ریالی به ۱۱۸۸ نفر می باشد.

دارندگان کارت های بانک ملی ایران و کارت های شتابی می توانند با مراجعه به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir از میزان امتیاز خود و جزئیات این جشنواره شامل نحوه امتیاز دهی، جوایز، اعتبارات و … مطلع شوند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو