ثبت‎نام دومين آزمون استخدامي دستگاه‌ها؛ امروز 
چاپ 

ثبت‎نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌ها؛ امروز

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور: ثبت نام دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز آغاز می‌شود.

حسین توکلی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان تا شنبه ۲۶ دی ادامه خواهد داشت، افزود: داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون باید به پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی گفت: دفترچه راهنمای ثبت نام در این آزمون نیز از امروز و همزمان با آغاز ثبت نام در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

توکلی با بیان اینکه این آزمون برای بکارگیری افراد واجد شرایط در ۱۸ دستگاه اجرایی کشور برگزار می شود، افزود: ‌دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی با نظارت سازمان نظارت و برنامه‌ریزی جمعه ۲۱ اسفند برگزار می‌شود.

ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی از ۲۲ دی

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: ثبت نام نخستین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور از سه شنبه ۲۲ دی آغاز می شود.

توکلی با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان تا دوشنبه ۲۸ دی ادامه خواهد داشت گفت: نام نویسی داوطلبان از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی اینترنتی  www.sanjesh.org انجام می شود.

وی گفت: دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون از سه شنبه ۲۲ دی همزمان با آغاز ثبت نام در این سایت اینترنتی منتشر می شود.

ثبت نام بیش از ۱۵۶ هزار داوطلب در آزمون دکتری ۹۵

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نیز گفت: بر اساس آمار اولیه ۱۵۶ هزار و ۹۹۵ داوطلب در این آزمون ثبت نام کردند.

 

توکلی با بیان اینکه ثبت نام در این آزمون دیروز به پایان رسید افزود:‌ کارت شرکت در این آزمون از سه شنبه ۱۱ اسفند از طریق سایت اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org توزیع می‌شود.وی گفت: این آزمون جمعه ۱۴ اسفند برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو