7 حقه مکمل‌هـای لاغری! 
چاپ 

۷ حقه مکمل‌هـای لاغری!

هیچ برچسب پوستی یا کرمی وجود ندارد که بتوان به‌طور موضعی آن را به کار برد و چربی را در جاهای دیگر بدن آب کند.

۷ حقه مکمل‌هـای لاغری!انواع بسیاری از مکمل‌هایی مدعی کاهش وزن در بازار دارویی موجودند. بررسی‌ها در آمریکا نشان داده است که بسیاری از این به ‌اصطلاح مکمل‌های غذایی حاوی داروها یا سایر مواد شیمیایی هستند. این مواد اضافی در برچسب این مکمل‌ها قید نشده‌اند و این مکمل‌ها ممکن است با ادعاهایی گمراه‌کننده و دروغین مانند اینکه این فراورده‌ها طبیعی و بی‌خطر هستند،‌ فروخته شوند.

این ۷ حقه تبلیغاتی درباره مکمل‌های لاغری را در نظر داشته باشید،‌ ادعاهایی اغراق‌ شده که حقیقت ندارند:

  1. بدون رژیم غذایی یا ورزش لاغر شوید! هیچ ‌چیز در زندگی به ‌رایگان به دست نمی‌آید. هر فراورده‌ای را که قول نتایج معجزه‌آسا را بدون اندک تلاشی از سوی شما می‌دهد، کنار بگذارید.
  2. هر چقدر که دوست دارید غذاهای محبوبتان را بخورید و لاغر شوید! آخرین باری که هرچه خواستید غذاهای پرکالری خورید و وزن کم کردید، کی بوده است؟ وقتی موضوع کاهش وزن مطرح است، نمی‌توانید کیک هم بخورید.
  3. به‌‌طور دائم کاهش وزن دهید! دیگر هرگز نیازی به رژیم نخواهید داشت! کاهش وزن هیچ‌گاه دائمی نخواهد بود، اگر شما به عادات ناسالم غذا خوردن و سبک زندگی بی‌حرکتتان بازگردید. اگر بحثی درباره تغییرات درازمدت سبک زندگی مطرح نباشد، دارند سر شما کلاه می‌گذارند.
  4. فقط کافی است این قرص را بخورید! قرصی جادویی وجود ندارد که وزن شما را کم کند،‌ بدون اینکه شما میزان کالری دریافتی‌تان را کم کنید و از روی کاناپه بلند شوید.
  5. یک‌ ماهه ۱۵ کیلوگرم وزن کمک کنید! اگر آگهی داروی لاغری نتایج سریع را تضمین کند، به ‌احتمال زیادی دارید فراورده‌ای دروغین،‌ ناسالم و خطرناک را مصرف می‌کنید. کاهش وزن در حد نیم یا یک کیلوگرم کمتر در هفته ایمن‌ترین و واقع‌گرایانه‌تری سرعتی است که باید انتظارش را داشته باشید.
  6. با برچسب پوستی یا کرم معجزه‌آسای ما وزن کم کنید! هیچ برچسب پوستی یا کرمی وجود ندارد که بتوان به‌طور موضعی آن را به کار برد و چربی را در جاهای دیگر بدن آب کند.
  7. همه با این روش وزن کم خواهد کرد! هیچ رژیم کاهش وزن کاملی وجود ندارد. به ‌جای این کار باید با یک متخصص تغذیه تأییدشده مشورت کنید تا یک طرح کاهش وزن مختص شما را برایتان تدوین کند و نیازهای سلامتی و سبک زندگی شما را برآورده کند. منبع: سلامت نیوز

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو