شهدای فاجعه منا در قطعه 50 شهدای بهشت‌زهرا (س) دفن می‌شوند 
چاپ 

شهدای فاجعه منا در قطعه ۵۰ شهدای بهشت‌زهرا (س) دفن می‌شوند

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بهشت‌زهرا (س) با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب و آخرین هماهنگی‌های انجام شده با بنیاد شهید استان تهران گفت: شهدای فاجعه منا که ساکن شهر تهران بودند، در قطعه ۵۰ شهدای بهشت‌زهرا (س) دفن می‌شود.

سعید خال در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری»، اظهار کرد: شهدای فاجعه منا که ساکن شهر تهران بودند، به محض ورود به کشور در قطعه ۵۰ دفن می‌شوند و سایر شهدا نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن به زادگاهشان منتقل می‌شوند.

وی درباره تمهیدات این سازمان برای دفن شهدا ادامه داد: تمامی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) ضمن همدردی با هموطنان خود به ویژه خانواده جانباختگان حادثه منا، آمادگی صد درصدی خود را برای ارائه خدمات‌رسانی هرچه بهتر در راستای کاستن از آلام این عزیزان اعلام می‌کند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بهشت‌زهرا (س) تاکید کرد: به محض ورود پیکر شهدا به کشور، کلیه مسئولان و نهادها با جان و دل آماده خدمت‌رسانی هستند و پرسنل بهشت‌زهرا (س) در غم این عزیزان شریک هستند و آمادگی لازم برای انتقال پیکر مطهر این شهدا به سراسر کشور را اعلام می‌کنند. همچنین ناوگان حمل و نقل بهشت‌زهرا (س) پیکر شهدای ساکن سایر استان‌های کشور را در کوتاه‌ترین زمان به زادگاهشان منتقل می‌کند.

درباره نویسنده

15437مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو